Profesjonalne odplamianie dywanów i wykładzin to odplamianie skuteczne niezależnie od rodzaju i rozmiaru materiału - Pranie dywanów Gdańsk

by kacper
9 miesięcy ago
61 Views

Nie jesteś pewien czy firma oferująca pranie dywanów zajmie się również Twoją wykładziną w kuchni? Wiedz, że jeśli chodzi o naszą firmę, u nas nie istnieją takie ograniczenia. Świadcząc odplamianie dywanów i wykładzin w Gdańsku czyścimy okrycia podłóg zarówno w kuchni, salonie, przedpokoju, jak i sypialni, o długim, jak i krótkim włosiu i każdym rozmiarze.

Usuwamy plamy, pozbywamy się szarości

Ta kompleksowość usług wynika stąd, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który radzi sobie zarówno z puchatą powierzchnią dywanów, jak i gładką, charakterystyczną dla wykładzin. Dzięki temu oraz skutecznym detergentom usuwamy nawet najtrudniejsze i najstraszniejsze na pierwszy rzut oka plamy, a także zażegnujemy szarość, która często pojawia się na dywanach i staje się oznaką starości. Przy tym korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod czyszczenia, dzięki którym nawet plama z ostrego sosu pomidorowego nie jest dla nas problemem.

Odplamianie dywanów i wykładzin niezależnie od rodzaju i rozmiaru

Sprzęt, jaki wykorzystujemy radzi sobie z każdym rodzajem dywanu – o krótkim i długim włosiu (tzw. shaggy), o jasnych i ciemnych barwach, z naturalnego i sztucznego materiału. To dlatego, że wyposażony jest w różnego rodzaju końcówki, dedykowane do poszczególnych typów, a my wiemy, jak z nich korzystać. Rozmiar – on też nam nie straszny. Możemy podjąć się zlecenia nawet na czyszczenie nawet kilkudziesięciometrowej wykładziny.

Mieszkasz w Gdańsku i potrzebujesz pomocy firmy sprzątającej? Oto my. Zadzwoń do nas, podaj szczegóły, a pojawimy się jeszcze tego samego dnia, gotowi do działania.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *